Якісний Планшет Samsung Galaxy Tab A 8.0 16GB LTE White

Рубрика:

Состояние: 
Новый
Якісний Планшет Samsung Galaxy Tab A 8.0 16GB LTE White id1385042786
Якісний Планшет Samsung Galaxy Tab A 8.0 16GB LTE White id682949797
Якісний Планшет Samsung Galaxy Tab A 8.0 16GB LTE White id462923519

Екран 8'', Сенсорний, TFT, 1024х768 / Qualcomm, Snapdragon 410 (1200 mHz) / RAM 2 gb / Вбудована пам'ять 16 gb / Так / 320 г, Білий / GPS Так, Android 5.0

Компактний планшет для інтернету
Зустрічайте новий дивовижний планшет Galaxy Tab A, що привертає погляд і відрізняється витонченою простотою. При товщині 7.5 мм і вазі 320 р Galaxy Tab A виключно портативний.

Оптимальні параметри перегляду контенту
Оцініть зручність веб-серфінгу і читання текстів на планшеті Galaxy Tab A. Формат екрану зі співвідношенням сторін 4: 3 ідеальний для читання книг, журналів і газет, а також для перегляду сторінок інтернету.

Чіткі знімки завдяки швидкій і точної автофокусування
5-мегапіксельна камера на задній панелі планшета оснащена найсучаснішими опціями вибору параметрів фотозйомки. Завдяки швидкій і точної автофокусування, ви легко отримаєте чіткі фотографії та відеозаписи.

Висока продуктивність
Оснащений 1.2 ГГц чотирьохядерним процесором, 2 ГБ оперативної пам'яті і Android OS, планшет Galaxy Tab A володіє високою продуктивністю, простим і зручним призначеним для користувача інтерфейсом, а також оптимальним співвідношенням сторін екрану. Ви оціните високу швидкість завантаження мультимедійного контенту, включаючи фільми, музику і сторінки Інтернету.

Відмінна розвага для дітей
Режим "Діти" в Galaxy Tab A пропонує безліч захоплюючих додатків для дітей, включаючи освітні та розважальні. Таймер автоматичного вимкнення дозволить контролювати час роботи дитини з планшетом *.

Режим безперервної зйомки
За допомогою функції безперервної зйомки ви можете зробити кілька послідовних знімків, просто утримуючи кнопку камери планшета Galaxy Tab А. Всі робочі кнопки управління фото- і відеокамерою планшета знаходяться на одному екрані.

Просте підключення до інших пристроїв
Підключіть ваш планшет Galaxy Tab A до телевізора Samsung Smart TV для перегляду відео, фотографій та іншого контенту на великому екрані телевізора **. Використовуйте профіль Samsung або Bluetooth протокол для підключення пристроїв один до одного і дивіться контент, що зберігається на планшеті Galaxy Tab A на екрані вашого Samsung Smart TV або навпаки.